CCC, AVION Praha CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava CCC Avion Ostrava
CCC Zobrazit na mapě

CCC Czech, s.r.o. patří k nejrychleji rostoucí síti prodejen obuvi v České republice. V současné době má v ČR více než 80 prodejen a ve své expanzi stále intenzivně pokračuje. V CCC najdete obuv pro ženy, muže a děti pro všechny sezóny a příležitosti. Výroby společnosti jsou určeny pro všechny, kteří hledají kvalitní obuv za příznivou cenu. 

V podzimní kolekci najdete nejmódnější obuv a kabelky vyrobené z kvalitních materiálů, bez ohledu na to, zda máte raději elegantní nebo sportovní styl. Obuv Lasocki vyrobená z přírodní kůže nebo sportovní obuv značky Adidas, Sprandi nebo Sprandi Gear tvoří velkou část naší nabídky.
Navíc v CCC naleznete i další značky, které se inspirují nejnovějšími trendy. Kolekce podzim/zima v CCC vám umožní vybrat mezi klasikou a menší dávkou módního šílenství. Každá pravá milovnice trendů s netradičním designem najde svůj vysněný pár obuvi mezi modely značky Quazi. Během této sezóny vede prim kombinace lakované kůže s klasickými modely obuvi. Pokud milujete pohodlnou a kvalitní koženou obuv – je tady pro Vás značka Lasocki, která má své nabídce širokou škálu kotníkové obuvi, polobotek, kozaček nebo farmářské obuvi. Řada obuvi a kabelek, která je vytvořena v souladu s nejnovějšími trendy nabízí možnost kombinace různých stylů a prvků. Černá, červená nebo teplé odstíny žluté? Semišové nebo kožené? Platformy, na podpatku nebo nízké? Na všechny tyto otázky najdete odpověď v CCC! Zastavte se v našich prodejnách a načerpejte inspiraci. 

DÁMSKÁ KOLEKCE
Kolekce podzim/zima v CCC osloví všechny, kteří chtějí vypadat stylově. Největším hitem je bohatá nabídka kožené obuvi Lasocki. Široká škála stylů a barev umožní bezproblémový výběr vhodného modelu. Nezáleží na tom, zda preferujete boty bez podpatků, nebo naopak vysoké podpatky, případně stále více oblíbené farmářky – vše najdete v CCC. Hlavními barvami této kolekce je podzimní hnědá, camel, zelená i černá, proložená módními odstíny bordó a tmavě modré. Ale to není všechno! Pro milovníky špetky extravagance CCC připravila novou kolekci obuvi značek Quazi a BUT-S. Tato kožená obuv to je celá paleta barev, textur a vzorů, které Vás určitě nenechají klidnou. A nezapomínáme ani o ženách se sportovním přístupem k životu. CCC nabízí širokou škálu značkových sportovních bot – Sprandi, Adidas a trekingová obuv Sprandi Earth Gear. 

PÁNSKÁ KOLEKCE
Pro pány jsme připravili řadu elegantní a sportovní obuvi. Zvláštní pozornost směřuje na koženou obuv Lasocki For Men, mezi kterou najdete jak klasickou vycházkovou obuv, casual boty, pérka nebo farmářky. Pro milovníky pohybu je připravena kolekce značkové sportovní obuvi Sprandi, Adidas a trekingová obuv Sprandi Earth Gear, která je určena i do extrémních podmínek. I v pánské kolekci převažují módní podzimní barvy: klasická černá, odstíny hnědé, camele a stylové odstíny šedi a tmavě modré. 

DĚTSKÁ KOLEKCE
A pro nejmenší – široká škála pohodlné dětské obuvi, která ideálně se hodí na podzimní procházky. V nabídce naleznete pohodlnou řadu kožené obuvi pro děti – Lasocki Kids a pro mládež – Lasocki Young. Připravena je i nabídka trendy modelů, která je speciálně určena pro milovníky animovaných filmů Disney a Marvel .

Kontakt na prodejnu

Tel.: +420 251 511 924

www.ccc.eu
facebook.com/cccboty

Otevírací doba:
PO - NE 9.00 - 21.00

Otevírací doba

OBCHODNÍ CENTRUM
09-21
IKEA
09-21
TESCO Extra
nonstop
BECKILAND
13-20
MCDONALD'S
07-23
STARBUCKS
08-21
WAY24
nonstop
CREATIVE WORLD
09–18

Vyhledávání obchodů

Zvolte kritéria: